Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

TO BYŁ UDANY ROK DLA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

Drukuj

Uroczystym bankietem w Hotelu Kameralnym w Kielcach zakończyli rok 2018 członkowie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Z nadzieją na pomyślność w swojej działalności weszli w nowy 2019. Spotkanie, na którym zjawili się inżynierowie z całego regionu świętokrzyskiego, odbyło się w piątek, 11 stycznia.

Przybyłych powitał Wojciech Płaza, prezes Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, który w krótkich słowach podsumował miniony rok i życzył zebranym pomyślności w życiu zawodowym i na niwie prywatnej.

– Za nami kolejny rok, który przyniósł wiele ważnych dla branży budowlanej wydarzeń. Jak to w życiu, bywały łatwiejsze i trudniejsze momenty. Liczy się jednak końcowy efekt. W nowy rok weszliśmy z ciekawymi planami i perspektywami, energią potrzebną dla osiągania wyznaczonych celów i wielu oczekiwanych zmian, a co bardzo ważne, z nowymi kadrami. Pragnę przypomnieć, że w minionym 2018 roku około 250 świętokrzyskich  inżynierów na pomyślnie zdanych egzaminach na uprawnienia budowlane uzyskało prawo do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie. Życzę wszystkim Państwu, by praca w nowym 2019 roku dawała satysfakcję zawodową i rozwój oraz motywowała do podejmowania nowych wyzwań – mówił prezes Wojciech Płaza.

Po uroczystej kolacji przyszedł czas na kulisowe rozmowy i zabawę taneczną przy największych muzycznych hitach. Z tanecznym wyzwaniem na parkiecie nasi inżynierowie radzili sobie równie dobrze, jak na placach wielkich budów.

 Dla członków Świętokrzyskiej OIIB uruchomiony
został dostęp do Serwisu Budowlanego

Korzystanie z serwisu możliwe jest po

zalogowaniu się na stronie PIIB.

Instrukcja dostępna jest TUTAJ.

(Portal działa prawidłowo na przeglądarkach
Firefox lub Internet Explorer)Informujemy, że został uruchomiony dostęp on-line
do zbioru aktualnych i wycofanych Polskich Norm (PN).
Aby z niego skorzystać należy zalogować się na Portalu PIIB:
www.piib.org.pl

Nr 3(53)/2019Zapraszamy do
korzystania z czytelni
w godzinach pracy Biura Izby

> SPIS PUBLIKACJI <


KONTAKT:

Świętokrzyska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
ul. Św. Leonarda 18, 25-304 Kielce

List: swk@piib.org.pl
Telefon: 41 344 94 13
Faks: 41 344 63 82
Telefon komórkowy: 694 912 692